Владика Дмитро Григорак очолить нічні чування в Центрі паломника «Симеон Лукач»

Владика Дмитро Григорак очолить нічні чування в Центрі паломника «Симеон Лукач»

28.06.2021

У ніч з 29 на 30 червня в Паломницькому центрі «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району, відбудуться традиційні нічні чування.

Цього разу проповідником буде Владика Дмитро Григорак – Єпарх Бучацький. Як і раніше, вони пройдуть в режимі онлайн.⠀

Традиційно нічні моління розпочнуться о 19:00 год. молитвою Вечірні.⠀

Програма чувань:

19:00 – Вечірня

20:00 – Перша наука

20:30 – Молебень до блаженного Симеона Лукача

21:00 – Молитви на оздоровлення, благословення мощами

21:30 – Друга наука

22:00 – Освячення води на Джерелі Матері Божої

22:10 – Хресна Дорога. Хода зі свічками до каплиці Пресвятої Родини

23:00 – Божественна Літургія, проповідь⠀

Кожен молитовний блок буде перериватися на цікаву науку від проповідника.⠀

Цього разу проповідником стане Владика Дмитро Григорак – Єпарх Бучацький. 23 липня 2011 року оприлюднено повідомлення, що Cвятіший Отець Венедикт ХVІ дав свою згоду на канононічний вибір Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, який прийняв рішення призначити о. Дмитра Григорака єпархом Бучацьким. Ось як про цей вибір на єпископа згадує сам владика Дмитро: «Я ніколи не уявляв себе ні єпископом, ні священиком. У молодому віці ніколи не прагнув бути монахом, навіть не знав, що це таке. Бути священиком чи єпископом — навіть не спадало на думку. Але, за порадою одного священика, я шукав волі Божої».⠀

Протягом чувань буде можливість приступити до Таїнства покаяння або ж мати духовну розмову з отцем-проповідником чи запрошеними душпастирями.⠀

Запрошуємо єднатися у спільній молитві та дивитися чування:

YouTube – https://bit.ly/2SajTG2

Facebook – https://bit.ly/2GfBoCn

Прохання про молитву можна записувати у коментарях під відео-трансляцією.⠀

Ласкаво просимо присутніх дотримуватися всіх карантинних вимог: мати захисні медичні маски та зберігати соціальну дистанцію!

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.