Вітаємо Патріарха Святослава з 50-річним ювілеєм!

Вітаємо Патріарха Святослава з 50-річним ювілеєм!

05.05.2020

Сьогодні свій День народження відзначає Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав. В цьому році Його Блаженство святкує свій 50-річний ювілей. З цієї нагоди Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, Архієпархіальне управління, вірні та все духовенство Івано-Франківської Архієпархії щиросердечно вітають Отця і Главу нашої Церкви!

Ваше Блаженство, сьогодні ми разом з Вами, єднаючись у молитві, дякуємо Всевишньому за дар Вашого життя та за Вашу батьківську опіку для нашої Церкви.

Дякуємо Вам за постійний приклад молитви та відданого служіння, який завжди надихає усіх нас до взаємної братерської любові, щоб бути активними та живими клітинами одного тіла – Христової Церкви, яку Ви провадите.

Бажаємо Вам, Блаженніший Владико, насамперед міцного здоров’я та рясних Божих ласк-благодатей! Нехай Всемилостивий Господь приймає дар Вашого служіння, як приємну жертву, на свій престол, а Вам зсилає з висот своє прещедре благословення за молитвами Пресвятої Богородиці та всіх святих українського народу.

На многії і благії літа, Блаженніший Патріарше!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Останні новини

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.

У п’ятницю, 26 січня, студенти Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата завітали на молитву до Відпустового центру блаженного священномученика Симеона...