Відбулась «Розколяда» на парафії Вознесіння ГНІХ

Відбулась «Розколяда» на парафії Вознесіння ГНІХ

14.02.2019

Одне з найтепліших для душі родинних свят – це Різдво нашого Спасителя. Різдво- це світле,гарне і радісне свято,бо Христос народився в цей день. І лунають колядки душевні та щирі, люди їх переспівують знову, щоб жили всі у щасті та любові Божій, мали Віру, Надію і Любов.

Весело та дзвінко лунали колядки і у храмі УГКЦ Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа, що в с. Старуні. 10 лютого відбулося святкове дійство «Розколяда», яке започаткував адміністратор парафії прот. Василь Гоголь. Колядками, щедрівками та віншуваннями учасники прославляли новонародженого Спасителя та дарували одне одному частинку тепла своєї християнської душі. Ведучими цього величавого дійства були Ірина Суслик та Адріана Гоголь. До спільного свята долучилися викладачі Солотвинської ДМШ (кер. М.Рогацький та П.Йосипенко), учні Старунського та Ластівецького НВК (кер. Г.Уманців і І.Печарська), ансамбль бандуристів (кер. О.Сокерчук), вокальний ансамбль БК (кер. П.Печарська), дитячий вертеп (кер. М.Катрич), гурт «Старунці» (кер.В.Григорук), фольклорний колектив «Краснополля» (кер. І.Суслик), особливо звучали колядки церковних хорів: УГКЦ Пресвятої Діви Марії (регент Я.Купчак), УГКЦ Св.Петра і Павла (регент М.Гавриш), УГКЦ Св.Параскеви (регент Г.Середюк), УГКЦ Вознесіння ГНІХ (регент М.Лукань). Урочистість колядок, співу хорів, участь парафіян та гостей переплелися різнобарвними кольоровими нитками у старунську різдвяну вишиванку. Складаємо щиру подяку за організацію,проведення та тепле частування всім добрим парафіянам нашого храму. Сіяє зірка ясна над вертепом нині і лунає «Нова радість» по всій Україні, хай уся земля почує Старуня сьогодні колядує!

Джерело: Парафія Вознесіння

Останні новини

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.

У п’ятницю, 26 січня, студенти Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата завітали на молитву до Відпустового центру блаженного священномученика Симеона...