Цього разу нічні чування в нашому Центрі паломника «Симеон Лукач» відбудуться в останній день зими, а тому прочани своєю молитвою спільно зустрінуть весну.

Сердечно запрошуємо на традиційні нічні чування до Центру паломника «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району. Як і в попередні рази, нічні моління пройдуть в режимі онлайн в ніч з 29 на 30 лютого. Цього разу проповідником буде о. Володимир Лось з Івано-Франківська.

Нічні моління розпочнуться о 19:00 год. молитвою Вечірні. Опісля віряни також помоляться молебень, вервицю. Серед іншого в програмі чувань заплановані молитви на оздоровлення та благословення мощами нашого блаженного Симеона Лукача.

Активну участь в молитовній програмі чувань візьмуть отці та братія Івано-Франківської Духовної семінарії.

Кожен молитовний блок традиційно буде перериватися на цікаву науку від проповідника. Цього разу проповідником буде відомий в Івано-Франківську о. Володимир Лось. Священник один із небагатьох, який в нашій Івано-Франківській Архієпархії має право читати молитви-екзорцизму.

Протягом цілого вечора буде можливість приступити до Таїнства покаяння або ж духовно порозмовляти з отцем-проповідником чи запрошеними отцями.

Кульмінацією нічних чувань стане Божественна Літургія.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві та дивитися чування:

YouTube ? https://bit.ly/2SajTG2

Facebook ? https://bit.ly/2GfBoCn

Прохання про молитву можна записувати у коментарях відео-трансляцією.

Ласкаво просимо присутніх дотримуватися всіх карантинних вимог: мати захисні медичні маски та зберігати соціальну дистанцію!