Металеве хресне знамення, розміром 25 м висоти та 14 м ширини, встановлюють на самій вершині майбутньої Хресної дороги.
У Центрі паломника «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району, активно тривають роботи по зведенню Хресної дороги. Як ми повідомляли раніше, тут вже проведені роботи по благоустрою території та завершується монтаж джерела Матері Божої Неустанної Помочі.
На самій же вершині майбутнього Хресного шляху буде встановлено металевий хрест. Хресне знамення має вражаючі габарити – 25 м висоти та 14 м ширини. Окрім того, по всьому периметру конструкції передбачена підсвітка, так що розп‘яття буде видно на десятки кілометрів довкола.
Виготовляли хрест у Дніпрі, опісля конструкцію доправили до Старого Самбора, що на Львівщині, а відтак він прибув до Центру паломника «Симеон Лукач». Після підготовчих робіт, сьогодні, 1 вересня, майстри розпочали роботи із встановлення хресного знамення.
Перед початком праці, хрест та працівників, за дорученням отця-пароха Ярослава Середюка, освяченою водою бгалословив о. Володимир Лукашевський.
З наступними етапами зведення Хресної дороги можна ознайомитися на нашій сторінці в мережі facebook або ж instagram. Запрошуємо всіх до молитви за успішне завершення монтажних робіт та за всіх працівників і жертводавців.