Джерело зводять на відомому у селі місці, де давним-давно була криниця.

У Центрі паломника «Симеон Лукач» тривають останні приготування до освячення Хресної дороги. Як ми повідомляли раніше, тут якраз проводять роботи по благоустрою території. А на самому початку майбутнього місця моління для тисячі паломників, зараз триває монтаж джерела Матері Божої Неустанної Помочі.

За словами пароха храму свв. апп. Петра і Павла с. Старуня о. Ярослава Середюка, джерело – це те, що повинно бути в кожному відпустовому місці, адже прочани завжди хочуть щось із собою привезти, а чиста гірська вода – саме те, що стане у нагоді кожному.

«Джерело Матері Божої Неустанної Помочі стане частиною цілого комплексу, до якого також увійде Хресна дорога та богослужбова каплиця», – розповідає отець.

Він же ж пояснює, що місце під будівництво джерела обирали не випадково, адже тут, за свідченням місцевих жителів, давним-давно була криниця, з якої міг користати кожен. З часом криницю закинули і ось зараз, зусиллями парафіян та паломників Центру, її розчислили, поглибили та знову роблять придатною до використання.

Джерело побудоване у формі ротонди, на вершині якої – хрест. У середині ж, окрім води, яка спливатиме, мов водопад, в маленькій каплиці також буде ікона Матері Божої Неустанної Помочі. По діаметру будуть розміщені крани, щоби велика кількість прочан могла одночасно та швидко набрати води.

«Плануємо тут щоразу освячувати воду: чи то під час нічних чувань, відпустів, а чи празника Господнього Богоявління», – розповідає о. Ярослав.

Отець-парох також при нагоді запрошує обов‘язково відвідати Центр паломника «Симеон Лукач» та на власні очі побачити і помолитися серед краси наших Карпат.