21 квітня, спільноти «Матері в молитві» з різних місць Івано-Франківської Архієпархії здійснили спільне паломництво до Центру паломника «Симеон Лукач», що в селі Старуня Богородчанського району.

Спільнота «Матері в молитві» – це великий Божий дар для всіх матерів та їхніх дітей. Ставши навколішки, матері звертаються до Господа Бога, віддаючи Йому своїх дітей і тих, кому хочуть допомогти. Коли здійснюється молитва за дітей, кожна з матерів обов’язково отримає відповідь на свою молитву, хтось скоріше, а хтось пізніше.

Прибувши до відпустового місця, паломників зустрів і привітав отець-адміністратор Ярослав Середюк. А також подякував всім матерям за присутність і паломництво до святого місця. Розпочався даний захід з молебню до блаженного Симеона у наміреннях за мир і припинення пандемії.

Відтак, розпочалась Хресна дорога, яку провадили «Матері в молитві», де роздумували над страстями нашого Господа, а також над даром материнства. Після Хресної дороги прочани взяли участь у Божественній Літургії, яку очолив синкел у справах мирян прот. Андрій Чорненко у співслужінні з о. Ярославом Середюком і о. Анатолієм Козаком.

Паломники мали можливість приступити до св. Таїнства Покаяння.

Дане паломництво «Матері в молитві» жертвували за мир в Україні і за припинення пандемії.

Після Літургії синкел у справах мирян прот. Андрій Чорненко, подякував всім присутнім, а особливо матерям, які є у спільноті «Матері в молитві» за паломництво, також дав науку, під час якої наголосив на важливості молитви матері. А також зазначив, що кожна мама є воїном і її зброєю є молитва.

Наприкінці пані Тетяна Мазур подякувала синкелу у справах мирян прот. Андрію Чорненку за ґрунтовну науку, а також усім отцям які були присутні.

Така спільна проща «Матерів у молитві» була нагодою у часі Великого посту призадуматись над християнською ідентичністю, а також у новий спосіб поглянути на дар материнства.