Спільнота «Матері в молитві» молилась у Центрі паломника “Симеон Лукач”

Спільнота «Матері в молитві» молилась у Центрі паломника “Симеон Лукач”

22.04.2021

21 квітня, спільноти «Матері в молитві» з різних місць Івано-Франківської Архієпархії здійснили спільне паломництво до Центру паломника «Симеон Лукач», що в селі Старуня Богородчанського району.

Спільнота «Матері в молитві» – це великий Божий дар для всіх матерів та їхніх дітей. Ставши навколішки, матері звертаються до Господа Бога, віддаючи Йому своїх дітей і тих, кому хочуть допомогти. Коли здійснюється молитва за дітей, кожна з матерів обов’язково отримає відповідь на свою молитву, хтось скоріше, а хтось пізніше.

Прибувши до відпустового місця, паломників зустрів і привітав отець-адміністратор Ярослав Середюк. А також подякував всім матерям за присутність і паломництво до святого місця. Розпочався даний захід з молебню до блаженного Симеона у наміреннях за мир і припинення пандемії.

Відтак, розпочалась Хресна дорога, яку провадили «Матері в молитві», де роздумували над страстями нашого Господа, а також над даром материнства. Після Хресної дороги прочани взяли участь у Божественній Літургії, яку очолив синкел у справах мирян прот. Андрій Чорненко у співслужінні з о. Ярославом Середюком і о. Анатолієм Козаком.

Паломники мали можливість приступити до св. Таїнства Покаяння.

Дане паломництво «Матері в молитві» жертвували за мир в Україні і за припинення пандемії.

Після Літургії синкел у справах мирян прот. Андрій Чорненко, подякував всім присутнім, а особливо матерям, які є у спільноті «Матері в молитві» за паломництво, також дав науку, під час якої наголосив на важливості молитви матері. А також зазначив, що кожна мама є воїном і її зброєю є молитва.

Наприкінці пані Тетяна Мазур подякувала синкелу у справах мирян прот. Андрію Чорненку за ґрунтовну науку, а також усім отцям які були присутні.

Така спільна проща «Матерів у молитві» була нагодою у часі Великого посту призадуматись над християнською ідентичністю, а також у новий спосіб поглянути на дар материнства.

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.