![Спільнота «Матері в молитві» молилась у Центрі паломника “Симеон Лукач”](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/http://svmlukach.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/2021-04-22-09.34.03.jpg)
Спільнота «Матері в молитві» молилась у Центрі паломника “Симеон Лукач”
22.04.2021
21 квітня, спільноти «Матері в молитві» з різних місць Івано-Франківської Архієпархії здійснили спільне паломництво до Центру паломника «Симеон Лукач», що в селі Старуня Богородчанського району.
Спільнота «Матері в молитві» – це великий Божий дар для всіх матерів та їхніх дітей. Ставши навколішки, матері звертаються до Господа Бога, віддаючи Йому своїх дітей і тих, кому хочуть допомогти. Коли здійснюється молитва за дітей, кожна з матерів обов’язково отримає відповідь на свою молитву, хтось скоріше, а хтось пізніше.
Прибувши до відпустового місця, паломників зустрів і привітав отець-адміністратор Ярослав Середюк. А також подякував всім матерям за присутність і паломництво до святого місця. Розпочався даний захід з молебню до блаженного Симеона у наміреннях за мир і припинення пандемії.
Відтак, розпочалась Хресна дорога, яку провадили «Матері в молитві», де роздумували над страстями нашого Господа, а також над даром материнства. Після Хресної дороги прочани взяли участь у Божественній Літургії, яку очолив синкел у справах мирян прот. Андрій Чорненко у співслужінні з о. Ярославом Середюком і о. Анатолієм Козаком.
Паломники мали можливість приступити до св. Таїнства Покаяння.
Дане паломництво «Матері в молитві» жертвували за мир в Україні і за припинення пандемії.
Після Літургії синкел у справах мирян прот. Андрій Чорненко, подякував всім присутнім, а особливо матерям, які є у спільноті «Матері в молитві» за паломництво, також дав науку, під час якої наголосив на важливості молитви матері. А також зазначив, що кожна мама є воїном і її зброєю є молитва.
Наприкінці пані Тетяна Мазур подякувала синкелу у справах мирян прот. Андрію Чорненку за ґрунтовну науку, а також усім отцям які були присутні.
Така спільна проща «Матерів у молитві» була нагодою у часі Великого посту призадуматись над християнською ідентичністю, а також у новий спосіб поглянути на дар материнства.
Останні новини
Щомісяця все більше паломників прибуває до Відпустового центру блаженного Симеона Лукача, щоб спільно вимолювати у Господа заступництва для нашої землі...
«28 сімей — 28 ікон»: саме така ініціатива стартувала у січні цього року у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача, що...
«Симеон Лукач є прославлений блаженним тому, що він хотів перебувати й шукав зустрічі із Тим, Який є Святим. Просімо заступництва...
Цьогоріч традиційна проща відбувається з нагоди 60-ліття від народження до Неба блаженного священномученика Симеона Лукача. Сьогодні, 15 червня, на батьківщині...
Наприкінці весни, 29 травня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача, що в с. Старуня, провели традиційні нічні чування, які очолив...
У Страсний понеділок, 29 квітня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача, що в Старуні, відбулися традиційні нічні чування. Цього разу...