Релігійна спільнота “Діти Симеона” із колядою у Солотвино

Релігійна спільнота “Діти Симеона” із колядою у Солотвино

20.01.2019

Якщо свята зустрічають, то їх належно треба й провести, аби вони повернулись до нас наступного року. Зимовий період потихеньку відходить, а на його місце урочисто заступає весняне сонце. І хоч сніжок ще вперто тримається, але він вже не має такої сили, як напередодні Різдва.
Зимові свята проводжають розколядою – гучно, весело, багато. Цього року на святкування розколяди завітали ми до селища Солотвин, хорошою колядкою та вертепним дійством вітали глядачів свята учні Ластівецького НВК, члени релігійної спільноти “Діти Симеона”, вихованці катехитичної школи на парафії св.апп.Петра і Павла.
Після свят Водохреща та Івана Хрестителя закінчується вулична коляда, щедрівки, вертепи. Недарма в народі кажуть: «Прийшов Предтеча і забрав свята на плечі».
А ми бажаємо усім діждати других свят, як кажуть у нас в Старуні, в радостіі, веселості, без клопоту без біди до другої коляди”
Починається новий цикл, нові сподівання на краще у цьому житті. А той, хто береться за роботу із чистими думками, завжди досягає успіхів! Пам’ятаймо про це!

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.