Якщо свята зустрічають, то їх належно треба й провести, аби вони повернулись до нас наступного року. Зимовий період потихеньку відходить, а на його місце урочисто заступає весняне сонце. І хоч сніжок ще вперто тримається, але він вже не має такої сили, як напередодні Різдва.
Зимові свята проводжають розколядою – гучно, весело, багато. Цього року на святкування розколяди завітали ми до селища Солотвин, хорошою колядкою та вертепним дійством вітали глядачів свята учні Ластівецького НВК, члени релігійної спільноти “Діти Симеона”, вихованці катехитичної школи на парафії св.апп.Петра і Павла.
Після свят Водохреща та Івана Хрестителя закінчується вулична коляда, щедрівки, вертепи. Недарма в народі кажуть: «Прийшов Предтеча і забрав свята на плечі».
А ми бажаємо усім діждати других свят, як кажуть у нас в Старуні, в радостіі, веселості, без клопоту без біди до другої коляди”
Починається новий цикл, нові сподівання на краще у цьому житті. А той, хто береться за роботу із чистими думками, завжди досягає успіхів! Пам’ятаймо про це!