Неділя є радісним днем для кожного християнина бо його започаткував сам Христос. Саме Ісус, Син Божий, подарував нам новий день, якого з нетерпінням чекало все створіння. І цим днем є неділя – день Господній. Який день для нас може містити більше значення, як не той, в який нам була подарована перемога над смертю, в який нам відкрились двері до вічного відпочинку з нашим Отцем. Тому неділя є для на святом. Але неділя 7 жовтня стала для нашого храму Вознесіння ГНІХ подвійним святом.

В цей день відбулася приміційна Служба Божа неопресвітера о. Петра Ців’юка, який є уродженцем села Старуня. Приміція (від лат.Primitiae, prima missa – перша Меса) в католицькій церкві таку назву має перша Служба Божа, яку відправляє ново висвячений священик (neoprezbiter) в кожному храмі на протязі першого року після свячення.

На кінець Божої Служби надається спеціальне приміційне благословення, що має ранг папського благословення. Папа Лев XIII в 1886 році приміційну Месу збагатив можливістю отримати повну індульгенцію (відпуст) при звичайних умовах. Під час цього благословення Господь в особливий спосіб надає великі благодаті через руки неопресвітера. На Урочистість зібралися не тільки парафіяни нашого храму, але й рідні, близькі, гості та усі запрошені отцем спів-брати і сестри з інших парафій нашого села.

Під час проповіді о. Петро нагадав про те, що бути милосердним до всіх людей, як наш Отець милосердний, означає «плекати ті самі думки в собі, які були й у Христі Ісусі» (Флп. 2, 5). Споглядаючи Його на хресті, просити у тиші нашого серця, щоб ми прониклися Його любов’ю, Його любов’ю до нас і до всіх людей. Те, що неможливе для нас, стає можливим з Ним і в Ньому. Такий перехід від образу Божого до Його подоби є дією Святого Духа.

Після Божественної Літургії прот. Василь Гоголь, адміністратор храму, від імені всіх парафіян привітав о. Петра з визначним днем у його житті та заохотив оправдати надії, які на нього покладає Церква Христова, а цим самим бути ревним служителем у винограднику Божому.

І на кінець всі зібрані змогли отримати особливе приміційне благословення неопресвітера о. Петра. Також кожен отримав образок із зображенням «Ісуса Христа» на згадку про цю пам’ятну подію. Доброго служіння, Вам о. Петре!