При храмі Вознесіння ГНІХ розпочала свою діяльність спільнота “Діти Блаженного Симеона Лукача”

При храмі Вознесіння ГНІХ розпочала свою діяльність спільнота “Діти Блаженного Симеона Лукача”

25.03.2019

Дорогі друзі!
Хочемо поділитися із Вами добрими новинами, адже при нашому храмі Вознесіння ГНІХ розпочала свою діяльність спільнота “Діти Блаженного Симеона Лукача”.Дітлахи матимуть змогу весело проводити час, навчатися основ християнської віри,а також пізнавати Святе Письмо.Допомагатимуть їм у цьому брати-семінаристи Дмитро та Богдан. Отож, щиро запрошуємо дітей, молодь, батьків та всіх бажаючих до спільного християнського відпочинку.

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.