Плоди Святого Духа

Плоди Святого Духа

14.04.2019

Темою сьогоднішнього заняття катехитичної школи були “Плоди Святого Духа”.

Вікторія розповіла дітям про дар розуму і власне мудрість як вміння користуватися розумом. Щоразу наші аніматори знайомлять дітей з видатними постатями, які зробили значний внесок у християнство.

Сьогодні мова йшла про Романа Сладкоспівця та історію його життя. А чи чули ви, наші дорогі друзі,як Йому з’явилася Пречиста Діва Марія і веліла з’їсти листок паперу, після чого Він відчув Божу благодать та написав свої тропарі та кондаки? Вже з малих літ починають вчити діточок молитися на вервиці, практикують символ віри. Особливо сподобалася їм розповідь про трьох пастушків: Ясинту, Лусію та Франциска, яких залюбки зіграли наш маленький Іванко, Анелька та Наталя.

І ще як завжди година творчості: робота з фетром, кумедна жирафка. У нас завжди цікаво! Часом здається, що і дорослим не довелося б нудьгувати, бо є ще багато духовних істин, які ми не пізнали. Дякуємо нашим наставникам, що відкривають для дітей глибини Господньої науки. аби по праву дітьми Божими звалися!

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.