Папа: молитва ніколи не є даремною

Папа: молитва ніколи не є даремною

27.07.2018

Молитві було присвячене повідомлення, поширене через аккаунт @pontifex в Твіттері у вівторок, 24 липня.

«Молитва ніколи не є даремною: завдяки їй завжди проростає щось нове, що раніше або пізніше приносить плід», – нагадує Папа Франциск через повідомлення у Твіттері, поширеному у вівторок, 24 липня 2018 року.

Від самих початків свого понтифікату Папа Франциск присвятив чимало своїх проповідей, промов та повчань темі молитви, вказуючи на необхідність і незамінність цього постійного спілкування з Творцем в житті людини. Сам він, наприкінці всіх зустрічей, які проводить, запевняє їх учасників у своїй молитві за них та завжди додає: «Не забувайте молитися за мене».

«Чим насправді є молитва? Вона, насамперед, є діалогом, особистими стосунками з Богом. Людина була створена, як істота, що перебуває в особистих стосунках з Богом, в стосунках, які знаходять своє повне здійснення лише в зустрічі зі своїм Творцем», – повчав Святіший Отець під час загальної аудієнції на площі Святого Петра у середу, 15 листопада 2017 року.

«Молитва є не просто корисною практикою для того, щоб здобути трохи внутрішнього миру, а ні побожним засобом, щоб отримати від Бога те, що потрібно. Якби це було так, то вона була би спонукувана витонченим егоїзмом», – зазначав Папа Франциск, зустрічаючись у лютому 2016 року з учасниками молитовних груп святого Отця Піо, підкреслюючи, що молитва не є «таблеткою аспірину» для покращення самопочуття, чи «бізнесом», в якому щось здобуваємо, але «ділом духовного милосердя, яка має на меті все привести до Божого серця».

Останні новини

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.

У п’ятницю, 26 січня, студенти Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата завітали на молитву до Відпустового центру блаженного священномученика Симеона...