“Не виходьмо із корабля Католицької Церкви!” – о. Симеон Лукач

“Не виходьмо із корабля Католицької Церкви!” – о. Симеон Лукач

24.07.2018

“Хоч би вороги Католицької Церкви не знати як очорнювали Католицьку Церкву, не виходьмо з корабля Католицької Церкви, бо Христовий намісник і наступник Верх. Апостола Петра папа Римський безпечно провадить той корабель по бурхливих хвилях моря цього світу, провадить його до пристані вічного спасіння. Не дивімося на тих, що легковажно покинули безпечний корабель Католицької Церкви і перейшли до православного човна, керованого чоловіком, якого призначили люди, а не Христос. Швидше чи пізніше той човен потоне, а з ним пропадуть навіки ті, що пробували ним в нім пливти. Тільки корабель Католицької Церкви опиратиметься всім бурям, бо Христос є з Католицькою Церквою аж до кінця світа. Тому всякі ворожі напади на Католицьку Церкву мусять розбитися, як розбиваються розпінені хвилі до непорушної прибережної скали”.
о. Симеон Лукач “Страсні науки”, 1949 р. Б.

Останні новини

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.

У п’ятницю, 26 січня, студенти Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата завітали на молитву до Відпустового центру блаженного священномученика Симеона...