Перші у 2021 році нічні чування в нашому Центрі паломника «Симеон Лукач» відбудуться традиційно в ніч з 29 на 30 січня.

Сердечно запрошуємо на перші в новому році нічні чування до Центру паломника «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району. Як і в попередні рази, нічні моління пройдуть в режимі онлайн. Цього разу проповідником буде о. Сергій Гончаров, ЧНІ, більш відомий як Падре Серж.

Традиційно нічні моління розпочнуться о 19:00 год. молитвою Вечірні. Опісля віряни також помоляться молебень, вервицю. Серед іншого в програмі чувань заплановані молитви на оздоровлення та благословення мощами нашого блаженного Симеона Лукача.

Варто додати, що активну участь в молитовній програмі чувань візьмуть отці та братія Івано-Франківської Духовної семінарії.

Кожен молитовний блок традиційно буде перериватися на цікаву науку від проповідника. Цього разу проповідником стане о. Сергій Гончаров, ЧНІ – монах-редемпторист, який служить у монастирі Успіння Пресвятої Богородиці, що в Тернополі. Отче під ніком Падре Серж випускає популярні у YouTube ролики на релігійну тематику.

Протягом цілого вечора буде можливість приступити до Таїнства покаяння або ж духовно порозмовляти з отцем-проповідником чи запрошеними отцями.

Кульмінацією нічних чувань стане Божественна Літургія.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві та дивитися чування:

YouTube ? https://bit.ly/2SajTG2

Facebook ? https://bit.ly/2GfBoCn

Прохання про молитву можна записувати у коментарях відео-трансляцією.

Ласкаво просимо присутніх дотримуватися всіх карантинних вимог: мати захисні медичні маски та зберігати соціальну дистанцію!