Наступного тижня відбудуться перші в новому році нічні чування

Наступного тижня відбудуться перші в новому році нічні чування

21.01.2021

Перші у 2021 році нічні чування в нашому Центрі паломника «Симеон Лукач» відбудуться традиційно в ніч з 29 на 30 січня.

Сердечно запрошуємо на перші в новому році нічні чування до Центру паломника «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району. Як і в попередні рази, нічні моління пройдуть в режимі онлайн. Цього разу проповідником буде о. Сергій Гончаров, ЧНІ, більш відомий як Падре Серж.

Традиційно нічні моління розпочнуться о 19:00 год. молитвою Вечірні. Опісля віряни також помоляться молебень, вервицю. Серед іншого в програмі чувань заплановані молитви на оздоровлення та благословення мощами нашого блаженного Симеона Лукача.

Варто додати, що активну участь в молитовній програмі чувань візьмуть отці та братія Івано-Франківської Духовної семінарії.

Кожен молитовний блок традиційно буде перериватися на цікаву науку від проповідника. Цього разу проповідником стане о. Сергій Гончаров, ЧНІ – монах-редемпторист, який служить у монастирі Успіння Пресвятої Богородиці, що в Тернополі. Отче під ніком Падре Серж випускає популярні у YouTube ролики на релігійну тематику.

Протягом цілого вечора буде можливість приступити до Таїнства покаяння або ж духовно порозмовляти з отцем-проповідником чи запрошеними отцями.

Кульмінацією нічних чувань стане Божественна Літургія.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві та дивитися чування:

YouTube ? https://bit.ly/2SajTG2

Facebook ? https://bit.ly/2GfBoCn

Прохання про молитву можна записувати у коментарях відео-трансляцією.

Ласкаво просимо присутніх дотримуватися всіх карантинних вимог: мати захисні медичні маски та зберігати соціальну дистанцію!

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.