Уявіть собі, що ви піднімаєтесь на гору, високу, скелясту гору. На вершині – яскрава блискавиця, туман і морок. Бог сходить на цю гору вогнем і щоразу відповідає на ваше звернення голосом грому. Саме таку картину бачив Мойсей при зустрічі з Богом три тисячі років тому.

Як зараз ми охарактеризуємо свою молитву? Спокійна, звична, коротка, нічого неймовірного… Навряд чи Мойсей міг би так само описати свої враження від зустрічі з Богом.

Але ж по суті нічого не змінилося – Бог як тоді Мойсею, так і тепер кожному з нас відкриває можливість бути у його присутності, говорити з Ним, чути Його.

Коли востаннє ви переживали відчуття умиротворення від молитви, від того, що були наодинці з Богом, від читання Біблії, від тиші?

Лише такі зустрічі можуть сповнювати нас справжністю. Коли ми врешті відкриваємось на зустріч з Богом, то стаємо такими, як є, позбавляючись від лукавства, неспокою, стресу.

Проблема нашого часу – постійний поспіх, невміння і небажання концентруватись на чомусь. Можна знайти дуже багато атракцій у молодіжних християнських колах – концерти, фестивалі, спільнотне життя. Однак всі ці речі – лише додаткові. Справжнє – у вмінні молитви.

Ані проповіді, ані розповіді, ані розмови у спільнотах не дають того, що дає особиста зустріч з Богом кожного з нас.

Ми так звикли до фастфудів у всіх сферах нашого життя. Але погодьмось, що зустрічі із людьми, яких любимо, так хочеться продовжити і повторювати якнайчастіше. Так і з молитвою – перебування з Богом має бути бажаним. Немає нічого такого, що би могло замінити нам молитву. Якщо бракне часу на неї, то значить треба пожертвувати чим-небудь: скасувати зустріч, обід, вечерю.

Молитва – це найважливіше, що можна і варто зробити саме сьогодні.

Бо саме Бог визначає, чи буде у тебе можливість почати свій день завтра і без його волі жоден волосок на нашій голові не впаде і не виросте. Хіба може бути щось важливіше за зустріч із Творцем?

 

Автор: Тетяна Трачук

Джерело: dyvensvit