На батьківщині Симеона Лукача відзначили Храмове свято

На батьківщині Симеона Лукача відзначили Храмове свято

12.07.2019

На парафії святих Апостолів Петра і Павла у селі Старуня Богородчанського району відсвяткували храмове свято.

Про це інформує кореспондент Фіртки.

Святкове богослужіння з нагоди свята зібрало чимало жителів села та гостей. Очолив збір вірних Владика Чернівецький Йосафат Мощич.

Також святкування відвідали 15 священнослужителів з різних деканатів Івано-Франківщини.

В часі спільної молитви велика кількість вірян приступила до святих таїнств Покаяння та Євхаристії. Опісля, як годиться, на храмовий празник всі отримали благословення святим миром та свяченою водою.

Йосафат Мощич у своїй проповіді наголосив на необхідності наслідування Апостолів Петра і Павла та священномученика Симеона Лукача.

На завершення отець Ярослав Середюк подякував присутнім отцям за молитву та служіння.

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.