Пів сотні учнівської молоді завітали в наш Центр паломника «Симеон Лукач», щоби на власні очі побачити рідне село блаженного, помолитися тут та пізнати його життя.

У середу, 28 жовтня, молодь з Манявського ліцею завітала в Паломницький центр «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району. Помолившись у храмі святих апостолів Петра і Павла, о. Ярослав Середюк, адміністратор парафії, провів для них цікаву та пізнавальну екскурсію.

«Ми завжди раді нашим прочанам, адже для цього й існує Паломницький центр – щоби тут постійно були люди, які прагнуть пізнати Бога та його вірного слугу – блаженного Симеона. По-особливому зворушує те, що сьогодні до нас завітала саме молодь, якій небайдужа історія їхнього краю та їхньої Церкви», – каже о. Ярослав.

Відвідавши музей «Блаженного Симеона та підпільної УГКЦ», молодь попрямувала стежками новозведеної Хресної Дороги. Тут кожен мав нагоду призадуматися над терпіннями нашого Божественного Спасителя та просити ласк для себе і своїх рідних.

Очевидно, найбільшим враженням для прочан став огляд Хресного знамення, яке вже відоме по цілій області. І як це сьогодні модно, кожен зробив селфі на його фоні.

На завершення, ліцеїсти зробили запис у книзі відгуків та повні позитивних емоцій повернулися до своїх домівок.