Молодь Манявського ліцею молилася біля блаженного Симеона

Молодь Манявського ліцею молилася біля блаженного Симеона

29.10.2020

Пів сотні учнівської молоді завітали в наш Центр паломника «Симеон Лукач», щоби на власні очі побачити рідне село блаженного, помолитися тут та пізнати його життя.

У середу, 28 жовтня, молодь з Манявського ліцею завітала в Паломницький центр «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району. Помолившись у храмі святих апостолів Петра і Павла, о. Ярослав Середюк, адміністратор парафії, провів для них цікаву та пізнавальну екскурсію.

«Ми завжди раді нашим прочанам, адже для цього й існує Паломницький центр – щоби тут постійно були люди, які прагнуть пізнати Бога та його вірного слугу – блаженного Симеона. По-особливому зворушує те, що сьогодні до нас завітала саме молодь, якій небайдужа історія їхнього краю та їхньої Церкви», – каже о. Ярослав.

Відвідавши музей «Блаженного Симеона та підпільної УГКЦ», молодь попрямувала стежками новозведеної Хресної Дороги. Тут кожен мав нагоду призадуматися над терпіннями нашого Божественного Спасителя та просити ласк для себе і своїх рідних.

Очевидно, найбільшим враженням для прочан став огляд Хресного знамення, яке вже відоме по цілій області. І як це сьогодні модно, кожен зробив селфі на його фоні.

На завершення, ліцеїсти зробили запис у книзі відгуків та повні позитивних емоцій повернулися до своїх домівок.

Останні новини

Спільна молитва тисяч прочан, глибокі роздуми над словом Божим, прийняття Святих Таїнств та метаноя сердець – так проходили традиційні чування...

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...