Спільна молитва за перемогу та мир в Україні об’єднали близько трьох сотень вірян.

У п’ятницю, 29 квітня, в Центрі паломника «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району, відбулися молитовні чування за перемогу та мир в Україні. На запрошення о. Юрія Сидіра, цього разу молитву провадив отець Юрій Свищ з Коломийської єпархії УГКЦ.

Ці чування стали особливими для всіх молільників, оскільки рівно чотири роки тому Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав урочисто освятив та відкрив місцевий музей «Блаженного Симеона Лукача та підпільної УГКЦ». Та подія знайшла своє продовження у щомісячних нічних чуваннях, які завжди відбуваються в ніч з 29 на 30 число.

Ось і цього разу охочих занести свою молитву до Всевишнього зібралося чимало. Спершу ректор Духовної семінарії о. Олексій Данилюк відслужив Вечірню. Після молитви о. Юрій Свищ виголосив свою першу науку.

Протягом цілого вечора всі охочі могли приступити до святого Таїнства Покаяння, яке уділяли 11 священників.

В програмі чувань також був молебень до блаженного Симеона Лукача, молитви на оздоровлення та помазання святим єлеєм. Кульмінаційним моментом вечора стала Божественна Літургія, під час якої вірні могли прийняти Спасителя у Пресвятій Євхаристії.

Також цього вечора до Старуні завітали тимчасово переміщенні особи, які сьогодні проживають в Богородчанській ТГ. Для них священнослужителі провели цікаву та пізнавальну екскурсію музеєм, показали знамениту Хресну Дорогу та інші місця. Близько 60 осіб з різних регіонів, які сьогодні перебувають під активними обстрілами російських загарбницьких військ, почули історію життя блаженного Симеона Лукача та занесли свою молитву до Господа про перемогу та такий бажаний мир.

На завершення молінь, о. Юрій Сидір подякував усім священнослужителям та вірним, які цього дня прибули до Старуні, щоб тут молитися за Господнє благословення для нашої Держави.

Запрошуємо у травні місяці на прекрасні богослужіння – Маївки. Щодня о 18.00 год. будемо молитися молебень до Пресвятої Богородиці та Божественну Літургію.