Хочете бути щасливими? Будьте!

Хочете бути щасливими? Будьте!

18.10.2018

Нам здається, що досягнути щастя можуть лише обрані. Та всі впродовж життя прагнуть його здобути. Хоча, кажуть, що людина щаслива настільки, наскільки вирішила бути щасливою.

 

Звичайно, нема панацеї в здобутті щастя, яка підійде абсолютно всім. Та є певні умови (кроки), зробивши які, точно не втратите нічого, але є чимало шансів наповнити своє життя щастям.

Припиніть розпочинати свій ранок із входу в соцмережі, перевірки пошти або читання новин.

Насправді, ми надаємо надто велике значення тому, щоб „тримати руку на пульсі життя“, тобто знати всі новини, „рятувати світ“ чи палати гнівом через несправедливість у світі, ледь відкривши очі.

То з чого найкраще почати ранок?

Поніжтеся в теплому ліжку, обдумайте плани на день.

Прогуляйтеся.

Зробіть зарядку чи побігайте.

Почитайте цікаву книгу

 

Припиніть порівнювати власне життя з життям інших

Так, це зробити непросто. Знаю це з власного досвіду. І я точно не одна така. Та постійне порівнювання — це замкнене коло.

Із ким можна себе порівнювати — лише зі собою: вчорашнім — нинішнім — завтрашнім.

Простежуйте, наскільки змінюєтеся, чого вам вдається досягти, а що варто змінити чи поліпшити.

 

Дякуйте!

Проаналізуйте свій день і спробуйте віднайти три речі, за які можете подякувати цього дня. Впевнена, що знайдете значно більше за що бути вдячними.

Дякуйте друзям, сім’ї, родичам. Не втомлюйтеся дякувати батькам, навіть якщо їх вже немає з вами.

 

Більше гуляйте на свіжому повітрі

Відкладіть гаджет, вимкніть комп’ютер чи телевізор і вийдіть на вулицю. Ми живемо в дивовижному світі.

Гуляйте, насолоджуйтеся побаченим, ловіть миті, які вас зачаровують.

 

Записуйте свої думки

Особливо свої мрії. Чітко сформульована мрія —  майже мета. Так що вмійте „складати мрії“. Місця, де ви хотіли б побувати. Проблеми, які у вас є: це перший крок на шляху їх вирішення. Запишіть риси, якими ви хотіли б володіти. Прищеплюйте їх собі як звички.

 

Любіть себе

Перестаньте ненавидіти себе. Так, в кожного є недоліки. Прийміть себе таким, яким ви є.

Якщо дуже постаратися, то можна знайти час на все.

Дізнавайтеся щось нове, вдосконалюйте свої вміння.

Підготувала Наталія ПАВЛИШИН

За матеріалами:dyvensvit

Останні новини

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.

У п’ятницю, 26 січня, студенти Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата завітали на молитву до Відпустового центру блаженного священномученика Симеона...