2 лютого, після чималих зимових канікул, діти катехитичної школи при парафії св. Петра та Павла у с. Старуня, знову зустрілися.

Кожен з учасників поділився спогадами та враженнями від коляди. Після чого спільно помолились на добру працю у другому навчальному семестрі. Заняття було присвячено життю святого отця Піо. Найцікавішими фактами про його долю ділився брат Дмитро Белей. Діти слухали із захопленням та подивом.

-“Як він міг так просто зцілювати?! Звідки він знав думки людей, я б хотів його побачити, а він зараз живе? Він з’являвся як привид чи як звичайна людина?” Ці та багато інших питань лунало у класі. Для закріплення почутого учасники школи переглядали мультфільм про цього святого.

Потішила своїх маленьких друзів Вікторія Гуринович, котра приготувала для них цікаву роботу з фетру, а саме улюбленців багатьох – посіпак з мультфільму “Гидкий я”. Дітлахи носили їх у руках, клали у шапки, чіпляли на дошку та куртку, так їм весело було їх робити.

На завершення усіх чекав солодкий стіл з тепленьким чаєм, який люб’язно готує парафіянка церкви п. Мирослава Катрич. Помолившись на завершення, діти з посмішками поверталися додому.