Запрошуємо паломників на Повний відпуст з нагоди 12-річчя заснування Івано-Франківської митрополії

Запрошуємо паломників на Повний відпуст з нагоди 12-річчя заснування Івано-Франківської митрополії

13/12/2023 12:00 am

У середу, 13 грудня, Івано-Франківська митрополія відзначатиме 12-річчя свого заснування, з нагоди чого цього дня у Відпустовому центрі блаженного священномученика Симеона Лукача, що в с. Старуня, відбудуться урочисті богослужіння. Цього дня, згідно Декрету Апостольської столиці, всі молільники, які виконають необхідні умови, матимуть нагоду отримати Повний відпуст.

Програма святкування:

18.00 – Хресна Дорога

19.00 – Духовна наука

19.30 – Божественна Літургія

20.30 – Молитви на оздоровлення, благословення мощами блаженного священномученика Симеона Лукача, молитва відпусту.

Очолить моління о. Тарас Кшик, ЧНІ, який виголосить проповідь та духовну науку. Також, протягом усього вечора можна буде приступати до Таїнства покаяння.

В рамках підготовки до святкування, починаючи від вівторка, 5 грудня, до середи, 13 грудня (включно), у Відпустовому центрі щодня моляться Дев‘ятницю до блаженного священномученика Симеона Лукача.

Запрошуємо Вас у спільній молитві подякувати Богові за нашу Митрополію, усіх її провідників, священнослужителів, монашество та за усіх вірних.

Довідково:

13 грудня 2011 року відбулася історична подія — отримавши згоду Синоду Єпископів УГКЦ та Апостольського престолу, Отець і Глава УГКЦ проголосив заснування Івано-Франківської митрополії Української Греко-Католицької Церкви. Першим митрополитом став владика Володимир Війтишин. Івано-Франківська митрополія охоплює територію Івано-Франківської та Чернівецької областей і сьогодні до її складу входять Івано-Франківська архиєпархія, Коломийська та Чернівецька єпархії.

 

19 червня 2022 р. відбулося проголошення с. Старуні Відпустовим місцем. Згідно Декрету Апостольської Столиці в певні дні року, а зокрема й 13 грудня, є днем, коли вірні можуть отримати повний відпуст. Апостольська Пенітенціарія для зростання побожності та спасіння душ на прохання архиєпископа і митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина охоче надала всім і кожному із вірних християн можливість отримати повний відпуст, який можна також жертвувати за душі в чистилищі.

 

Умовами для його отримання є щире каяття, приступлення до святих таїнств Сповіді та Євхаристії, здійснення паломництва до Центру блаженного Симеона Лукача з участю в урочистих богослужіннях, а також молитва в наміренні Святішого Отця – «Отче наш», «Богородице Діво», «Слава: і нині», «Вірую».

Останні новини

Спільна молитва тисяч прочан, глибокі роздуми над словом Божим, прийняття Святих Таїнств та метаноя сердець – так проходили традиційні чування...

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...