Запрошуємо на молитву з Владикою Венедиктом

Запрошуємо на молитву з Владикою Венедиктом

19/01/2024 6:00 pm

Дорогі паломники, спішимо сповістити Вам, що цієї п’ятниці, 19 січня, вечірню молитовну програму у Відпустовому центрі блаженного Симеона очолить Владика Венедикт Алексійчук,  що душпастирює в Чиказькій Єпархії у США.

Як зазвичай, ми розпочнемо моління з молебню до нашого заступника – блаженного священномученик Симеона Лукача. Кульмінаційним моментом стане Божественна Літургія, яку очолить Владика Венедикт. Усі віряни зможуть почути слово проповіді від єпископа, який відомий своїми роздумами над Божим Словом та дією Бога в нашому житті. 

Опісля душпастирі прочитають молитви на оздоровлення та поблагословлять вірних мощами блаженного Симеона та єлеєм, який освячений на його мощах.

Також, Владика Венедикт здійснить чин освячення нової ікони Різдва Христового для храму Благовіщення Пресвятої Богородиці у Відпустовому центрі. 

Окремою приємністю для всіх паломників стане святкова коляда від молодіжного хору «Осанна» м. Івано-Франківськ

Запрошуємо провести Ваш вечір у присутності Бога, прийнявши Його мир та любов до свого серця, та понести Його милосердя до своїх близьких та рідних. 

Молячись та чуваючи, ми перемінюємося, і втамовуємо нашу спрагу за Богом, який наповнює нас Своєю силою. Тож, єднаймось у наших проханнях за мир та у подяці Богові за Його підтримку кожного з нас!

Останні новини

Спільна молитва тисяч прочан, глибокі роздуми над словом Божим, прийняття Святих Таїнств та метаноя сердець – так проходили традиційні чування...

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...