4-й день табору “Веселі канікули з Богом” при храмі Вознесіння ГНІХ (с.Старуня)

4-й день табору “Веселі канікули з Богом” при храмі Вознесіння ГНІХ (с.Старуня)

06.07.2018

Четвертий день табору “Веселі канікули з Богом” при храм Вознесіння ГНІХ потішив наших дітей веселою мандрівкою в “Лісо-екоцентр” у Діброві та “Музей блаженного священномученика Симеона Лукача” при парафії св. ап. Петра і Павла (с.Старуня).

В Діброві дітлахи слухали лекцію, як берегти та піклуватися про тварин та навколишню природу.Пізніше учасники табору відвідали “Музей блаженного священномученика Симеона Лукача”, а після цього відслужили молебень до Блаженнішого Симеона Лукача, який очолив о.Василь Гоголь. Опісля він уділив благословення мощами, після яких аніматори разом із дітками провели кілька бансів на території церкви.

Щиро дякуємо за підтримку, смаколики, що їх отримали від жертовних парафіян, а також особлива подяка нашому табірному лікарю та аніматорам за чудовий настрій від прожитого Божого дня!

Повідомила: Ірина Печарська

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.