Перебуваючи в часі Різдвяного посту та в останніх днях року, віряни матимуть нагоду молитовно подякувати Богу за прожитий час та попросити благодаті для наступного 2023 року. Адже на молитовних чуваннях усе сприяє для поглиблення стосунків з Богом та досвідчення  переосмислення цінності власного життя.

У ніч з 29 на 30 грудня в Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача, що в с. Старуня, Богородчанського району, проведуть особливі молитовні чування. Цього разу моління очолить Владика Теодор Мартинюк – Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Традиційно нічні моління розпочнуться о 17:00 год молитвою Вечірні. Опісля паломники помоляться молебень до блаженного Симеона Лукача. Серед іншого в програмі чувань заплановані молитви на оздоровлення та благословення мощами нашого блаженного Симеона.

Одним з найулюбленіших пунктів молитовної програми у вірян є Хресна Дорога. Особливо трепетною і важливою вона буде наприкінці року, коли всі роблять іспит сумління за весь рік та дякують Богу за все пережите і Ним подароване. В часі молитви кожен зможе молитовно побути з Христом під час усіх пережитих ним мук та падінь. Це ще одна нагода роздумувати над сенсом свого життя та подякувати Спасителю за порятунок кожного з нас.

Божественна Літургія, як і щоразу, є кульмінаційним моментом чувань.

Між тим, кожен молитовний блок буде перериватися на духовну науку від проповідника – Владики Теодора.

Важливо наголосити на тому, що протягом усього вечора буде можливість приступити до Таїнства покаяння або ж мати духовну розмову із запрошеними душпастирями.

Особливим моментом цих чувань стане відкриття прекрасної різдвяної шопки. В ній поставлено великих 11 фігур, які інсценізують події Христового народження. Ввесь шлях: від брами до шопки повністю освітлений гірляндами, що, наче Вифлеємська зоря, веде кожного молільника до Новонародженого Спасителя. З цієї нагоди також заплановане солодке частування.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві та в режимі онлайн взяти участь в чуваннях:

Facebook – https://bit.ly/2GfBoCn

Програма чувань:

17:00 – Вечірня

17:40 – Наука

18:10 – Молитви на оздоровлення, благословення мощами

18:20 – Молебень до блаженного Симеона Лукача (під час молебню вірні підходять до ікони, священники помазують освяченим єлеєм)

18:50 – Відкриття різдвяної шопки.

19.00 – Хресна Дорога. Хода зі свічками

20:00 – Архієрейська Божественна Літургія, проповідь

21:30 – Завершення чувань. Молитва відпусту, посвячення речей релігійного вжитку, благословення свяченою водою. Солодке частування.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві та в режимі онлайн взяти участь в чуваннях:

Facebook – https://bit.ly/2GfBoCn