Кожного місяця з 29 на 30 число, до Батьківщини блаженного священномученика Симеона Лукача з‘їжджаються сотні вірних з різних куточків Прикарпаття. Всіх їх об’єднує бажання помолитися, послухати корисні науки та просити в Господа, за посередництвом блаженного Симеона, всіх необхідних ласк і благодатей.

Ось і в травні молитва об‘єднала майже чотири сотні людей, які прибули до центру паломника «Симеон Лукач», що в с. Старуня, щоб взяти участь у нічних чуваннях. Цього разу молитву очолив о. Іван Сохан – священник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, який здійснює душпастирську діяльність в Києві.

Перед початком чувань священники освятили нові богослужбові ризи, в які тепер будуть облачатися всі душпастирі, служачи тут.

Далі програма чувань передбачала молитву Вечірні. Її провадив о. Тарас Путько – новий Ректор Духовної семінарії. Після молитви о. Іван Сохан виголосив першу науку «Чування: зі Світлом крізь темряву ночі. Молитва оздоровлення: пустити Бога у темні/зранені закутки нашого життя», в якій, зокрема, поділився і своїм досвідом зустрічі з війною та наголосив на важливості вміти довіряти своє життя Богові.

Опісля священники молилися молитви на оздоровлення та благословляли вірних єлеєм. Кожен міг приступити до ікони блаженного Симеона Лукача, коли лунав молебень до нього.

Після другої науки «Свідчення. Святі світичі віри. Ми – світло світу», розпочалася Божественна Літургія. Ті, хто посповідався під час цього молитовного вечора, міг прийняти Спасителя у Пресвятій Тайні Євхаристії. Загалом участь у чуваннях взяли 11 священників, диякон, семінаристи та майже чотири сотні людей.

На завершення вірні також почули про основні події в Центрі паломника «Симеон Лукач», які заплановані на червень. Зокрема:

📌 Щодня о 18.00 розпочинається Вечірня молитовна програма.

📌Щоп‘ятниці – молитви на оздоровлення.

📌 18-19 червня відбудеться проща до Старуні. Її очолить Митрополит Володимир. У суботу програма розпочнеться о 18.00. У неділю – о 10.00.

📌 27 червня, Спільно з ЕкоБюро відбудеться висадка саду перемоги блаженних УГКЦ.

📌Наступні чування – 29 червня.

Запрошуємо‼️