Щороку, в третю неділю червня, вже впродовж 4 років відбувається Архієпархіальна проща вірних до Паломницького центру «Симеон Лукач», що знаходиться в селі Старуня. Цьогоріч паломництво стало особливим, оскільки Апостольська столиця надала даному місцю право повного відпусту.

Після святочного архієрейського богослужіння, яке стало кульмінацією прощі, ректор духовної семінарії о. Тарас Путько урочисто проголосив Декрет про призначення Паломницького центру «Симеон Лукач» відпустовим місцем.

Своєю чергою, Митрополит Володимир привітав усіх вірних з визначним днем: «Сьогодні відбулася свята подія — проголошення паломницького центру «Симеона Лукача»  відпустовим місцем, про яку будуть писати в книгах, адже вона ввійде в нашу з вами історію».

Апостольська Пенітенціарія для зростання побожності та спасіння душ на прохання Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина охоче надала  всім і кожному із вірних християн можливість отримати повний відпуст, який можна також жертвувати за душі в чистилищі.

Умовами для його отримання є щире каяття, приступлення до святих таїнств Сповіді та Євхаристії та здійснення паломництва до Центру блаженного Симеона Лукача з участю в урочистих богослужіннях.