29 вересня у Храмі Святих апостолів Петра і Павла, що у с. Старуня, відбулися нічні молитовні чування, які провадив ректор ІФДС о. Роман Микієвич, а допомагали йому семінаристи.

Чування розпочались із спільної Вечірньої. Усю молитовну програму прикрашав своїм голосом семінарійний квартет Veritas.

Опісля о. Роман виголосив свою першу науку, в якій розважав над багатьма духовними темами, зокрема над великою силою правди, що здатна як зцілити, так і ранити душу людини; над беззаперечною довірою до Бога, який здатний вирішити будь-які безвихідні ситуації; над долею Богородиці, яка народивши Бога, зосталася Дівою. Після цього відбулися молитви на оздоровлення, де усі вірні могли випросити в Бога звільнення від усіх хворіб та недуг та попросити міцного здоров’я. Далі усі присутні разом молилися вервицю, під час якої відбувся виніс ікони блаженного священномученика Симеона Лукача та його мощей.

Кульмінацією нічних чувань стала Божествена Літургія, ще перед початком якої о. Роман виголосив свою другу науку, в якій заохочував людей наслідувати Христа і навчав як правильно допомагати потребуючим людям і підтримувати їх. Під час Літургії о. Роман виголосив свою останню проповідь, в якій закликав усіх слухачів до рішучості в християнському житті.

На кінець усіх чувань парох парафії о. Ярослав Середюк подякував о. Роману Микієвичу за проведені духовні заходи, а о. Роман в свою чергу подякував за нагоду проповідувати у місці де колись жив бл. свщм. Симеон Лукач.

Автор: Іван Ярошко