У понеділок, 27 червня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача, що в с. Старуня, після висадки «Саду Перемоги» Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин освятив ще дві автівки для потреб Збройних Сил України.

Цього разу Владика Володимир освятив два автомобілі у Старуні — Volkswagen T5 та Renault Master, після чого військовослужбовці доправили їх на передову.

Перед цим наші захисники взяли участь у спільному молебні у намірі за перемогу і мир в Україні. Молитва відбулася в каплиці Пресвятої Родини, яка розташована в хресті на вершині Хресної Дороги.

Після звершення чину освячення транспортних засобів Митрополит Володимир звернувся до присутніх із словами:

«Спільними зусиллями й стараннями та завдяки щирій молитві ми зближуємо перемогу України. А Всемилостивий Господь нам у цьому допомагає та вселяє надію у світле майбутнє нашої Батьківщини. Тому з усього серця благаймо нашого Бога за довготривалий мир в Україні, вірячи, що так буде».

На завершення події Владика Володимир поблагословив військових на легку дорогу та побажав, щоб освячені автомобілі принесли користь нашим героям, що захищають нас.