Мабуть, важко сьогодні знайти людину, яка цілковито здорова, особливо в цей важкий час війни та ще й пандемії. Зважаючи на це, всі ми просимо цього важливого дару в нашого Господа, молячись до Нього.

Сьогодні в Центрі паломника «Симеон Лукач», що в с. Старуня, в рамках щоденної вечірньої молитовної програми, ми також молилися молитви на оздоровлення. Після молебню до Пресвятої Богородиці, який ми служимо біля джерела Матері Божої Неустанної Помочі, в храмі служилася Божественна Літургія. Її очолив о. Михайло Брик. Він же виголосив повчальне слово, в якому роздумував про неустанне заступництво Діви Марії.

В часі молитви кожен охочий міг оздоровити свою душу в святому таїнстві Покаяння. А опісля прийняти Спасителя у Пресвятій Євхаристії.

Далі о. Іван Жук прочитав ряд молитов на оздоровлення, випрошуючи у Господа дару здоров’я для всіх недужих та поранених. На завершення о. Михайло Брик благословив присутніх свяченою водою.

Відтепер щоп’ятниці у Центрі паломника «Симеон Лукач» будуть лунати молитви на оздоровлення.

📍Пригадуємо, що в Центрі паломника «Симеон Лукач» щодня о 18.00 розпочинається вечірня молитовна програма. Протягом травня молимося Молебень до Пресвятої Богородиці, Божественну Літургію та молитви за Батьківщину. Запрошуємо й Вас на спільну молитву🙏

📍Також вже цієї неділі, 29 травня, тут відбудуться нічні чування. Цього разу проповідником буде о. Іван Сохан, який служить в Києві. Початок о 18.00.